CMT 714.190.11 19 mm bolle radiusfrees R=9,5 schacht 6 mm
CMT
Artikelnr 714.190.11
|
EAN 8019296001471
Omschrijving
Meer informatie
FAQ
Omschrijving
CMT 19 mm bolle radiusfrees R=9,5 schacht 6 mm
- Personaliseer uw panelen, deuren, kasten, laden en elk ander oppervlak met een delicaat decoratief motief.
- Deze frezen in integrale tungsten-carbide of met bekleding bewerken efficiënt eender welk type hout of derivaat.
- Wij bieden u een compleet gamma van diameters met verschillende snijdiepten.
- Om bijkomende combinaties te bekomen gebruikt men onze “frees met lagergeleider”.
- Zo kan men bijvoorbeeld een frees met lager en een origineel profiel gebruiken om speciale laden of panelen te maken.
- Als men de elektrofreesmachine vastzet op een bank met geleider, bekomt men vormen en groeven tot een diepte van 31mm.
- Deze frezen worden ook courant gebruikt door constructeurs van reklameborden, speelgoedfabrikanten en hobbyisten.
- Veiligheidsaanbevelingen: Let vooral op als er nogal diepe groeven moeten gemaakt worden.
- Het overbelasten van de freesmachine is nutteloos zowel voor u als voor uw gereedschap.
- De handvaten (of stangen) moeten uitsluitend gemaakt zijn uit hout met een regelmatige korrelstructuur en zonder defecten.
- Bij het frezen van handvaten moet er tenmiste tweemaal overgegaan worden om de snede uit te voeren.
- Bij hard hout is het aan te raden meermaals over te gaan.
- Hoogwaardig widia staal
- 2 SNIJKANTEN
- 1 x frees
Technische gegevens
- Freeslengte L=50,8 mm
- Freesdiameter D=19 mm
- Freeshoogte I=11,5 mm
- Ronding Radius R=9,5
- Opname S=6 mm
Meer informatie
| EAN | 8019296001471 |
|---|---|
| Bestelnummer | 714.190.11 |
| Merk | CMT |
FAQ
Customer Questions
Laatst bezocht
updateQty(e)"
type="number"
pattern="[0-9]{0,5}"
inputmode="numeric"
min="1" max="10000" :value="qty"
value="1"
class="form-input min-w-[124px] !h-auto !w-20 !px-8 !pt-[15px] !pb-[14px] !text-lg text-center border-2 invalid:ring-2 invalid:ring-red-500"
x-model.number="qty"
@change="$dispatch('update-qty-39616', qty); $dispatch('new-product-qty', qty );"
/>